Staże i praktyki

Łukasz Orwat Referent ds. Kadr i Płac w Komputronik S.A.

Zobacz więcej
„Pracę w Komputroniku rozpocząłem na stanowisku Asystenta. Dzięki własnemu zaangażowaniu, ale przede wszystkim dzięki znakomitej ekipie współpracowników, którzy służą radą i pomocą oraz dzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem, udało mi się w ciągu dwóch lat pracy dwukrotnie awansować! Zostałem także uhonorowany nagrodą dla wyróżniających się Pracowników. Wszystko to utwierdza mnie w przekonaniu, że moja praca jest dostrzegana i doceniana, co motywuje mnie do dalszego rozwoju zawodowego.”

Artur Szpruch Product Manager w Komputronik S.A.

Zobacz więcej
„Swoją karierę w firmie Komputronik rozpocząłem w połowie 2013r zaczynając od stanowiska Asystenta. Obecnie jestem Product Managerem zajmującym się komputerami stacjonarnymi. Przez 2,5 roku zdobyłem nie tylko mnóstwo umiejętności i doświadczenia, ale też poznałem wielu ludzi pracujących z pasją, dzięki którym wciąż się rozwijam. Poprzez realizację codziennych obowiązków jestem na bieżąco z nowinkami technologicznymi, które napędzają mnie do działania i samorealizacji. Oceniając rozwój swojej kariery uważam, że Komputronik to idealne miejsce dla młodych, energicznych ludzi chcących rozpocząć karierę w branży IT.”

Magdalena Potarzycka Product Manager w Komputronik S.A.

Zobacz więcej

Staż w ramach Projektu „Budowa potencjału Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu przez wzrost jakości i efektywności kształcenia” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

„W trakcie studiów pierwszego stopnia pracowałam dorywczo. Po ukończeniu studiów I stopnia na kierunku Zarządzania w Wyższej Szkoły Bankowej i uzyskaniu tytułu Licencjata, byłam zainteresowana podjęciem stałej pracy, która pozwoliłaby mi wykorzystać w praktyce przekazywaną podczas studiów wiedzę. Staż w Komputroniku, na który dostałam się za pośrednictwem uczelni, miał wzbogacić moje CV o niezbędne doświadczenie zdobyte w znanej i cieszącej się dobrą opinią firmie. Decyzja ta okazała się „strzałem w 10”, gdyż zaledwie po trzech miesiącach zaproponowano mi stanowisko Asystentki właśnie w firmie Komputronik. Moja historia dowodzi, że ścisła współpraca uczelni wyższych z pracodawcami, przekłada się na korzyść dla obu stron, a absolwent ma szanse rozpocząć swoją karierę zawodową jeszcze w czasie trwania studiów”.

Marta Dwornik Office & Logistics Manager w Benchmark.pl

Zobacz więcej

Staż w ramach Projektu „Humaniści na rynku pracy. Dostosowanie oferty edukacyjnej WSNHiD do potrzeb rynku pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

„Staż w Komputroniku odbyty w czasie studiów okazał się dobrą decyzją. Udało mi się na niego dostać za pośrednictwem uczelni i mogę śmiało stwierdzić, że był to dobrze „zainwestowany” czas. Dzięki zdobytemu tu praktycznemu doświadczeniu oraz możliwości wymienienia w swoim CV tak prestiżowego pracodawcy, szybko udało mi się znaleźć świetną pracę. Serdecznie polecam staże i praktyki wszystkim, którzy będą mieli okazję podjęcia współpracy z Komputronikiem”.
Copyright © 1998-2018 by Komputronik S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.