Dlaczego warto u nas pracować?

ponad 20 lat na rynku ... i ciągle się rozwijamy Stań się częścią tego rozwoju!
ponad 60,000 produktów ... i ciągle ich przybywa Poznaj je!
ponad 300 salonów ... na terenie całej Polski Dołącz do naszego zespołu gdziekolwiek mieszkasz!
ponad 1000 pracowników ... w 10 spółkach Grupy Komputronik Stań się jednym z nich!
największe marki NAJNOWSZE technologie ... i to wszystko na wyciągnięcie ręki Twojej ręki!

Benefity

Zdrowie

Nasi pracownicy mają możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, która jest zapewniana i realizowana w ramach dostępu do pakietów Grupy LUX MED. Dzięki placówkom obecnym na terenie całej Polski, nasi pracownicy zamieszkujący nawet najbardziej odległe rejony kraju, mogą czuć się bezpiecznie, mając możliwość dbania o swoje zdrowie, oraz o zdrowie swoich rodzin, będąc pod opieką fachowego personelu medycznego i posiadając szeroki zakres usług, realizowany w nowocześnie wyposażonych placówkach.

Sport

Pracownicy Komputronik mają możliwość dbania o swoje samopoczucie i kondycję fizyczną w ramach dofinansowania do karty MultiSport obsługiwanej przez firmę Benefit Systems. Dzięki dostępowi do olbrzymiej ilości, znakomicie wyposażonych placówek o profilu rekreacyjno-sportowym, nasi pracownicy oraz ich rodziny mają możliwość odreagowania stresu dnia codziennego i wspólnego aktywnego wypoczynku, co sprzyja poprawie ich jakości życia i ułatwia utrzymanie równowagi między pracą a życiem osobistym.

Zakupy

Każdy pracownik Komputronik ma możliwość otrzymania preferencyjnych cen na produkty i usługi oferowane do sprzedaży naszym Klientom. Dlatego pracując w Komputronik możesz nie tylko być blisko nowych technologii i mieć je na wyciągnięcie ręki, ale możesz też mieć je na własność!

Ubezpieczenia na życie

Pracownicy Komputronik mają możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego, które jest realizowane we współpracy z firmą Amplico. Dzięki czemu zarówno pracownicy jak i ich rodziny mogą czuć się bezpiecznie, nie tylko dziś ale i w przyszłości.

Copyright © 1998-2018 by Komputronik S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.