Krótka relacja z targów Career Expo!

data publikacji: 04/05/2016

W kwietniu braliśmy udział w poznańskich targach Career EXPO, gdzie mogliśmy spotkać się z Wami i porozmawiać o karierze w Komputroniku. W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą, poszerzyliśmy stanowisko SPEED RECRUITINGU do dwóch rekruterów - a i tak pękało w szwach! :) Dziękujemy Wam za tak liczne odwiedziny!

 

A teraz informacja, na którą czekają wszystkie osoby biorące udział w organizowanym z okazji targów konkursie Jaka jest Twoja ulubiona postać z filmu?  - poniżej ogłoszenie zwycięzców! Wyniki konkursu facebookowego na naszym fanpage'u natomiast smartfon AllView Viper S4G trafia do Patrycji Hermanowskiej za jej odpowiedź "Matylda z filmu Leon Zawodowiec - młoda, bardzo zaangażowana dziewczyna, chcąca zmian w życiu, godząca się na wiele niedogodności z powodu wizji lepszego jutra" - z naszych obserwacji wynika, że czasem postawa "krok w tył, by zrobić dwa kroki w przód" w powiązaniu z wytrwałością i jasno określonym celem, sprawdza się w życiu zawodowym :)

 

P.S. Odbyliśmy już pierwsze spotkania rekrutacyjne w siedzibie naszej firmy z osobami, które zostawiły nam swoje CV - trzymajcie za nich kciuki! 

Copyright © 1998-2018 by Komputronik S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.